Méně telefonátů a více
času na pacienty v
ordinaci

Prvních 30
dní zdarma

Klinikio je telefonická služba pro ambulance, která komunikuje s pacientem. Hovor se
zaznamenává a po skončení hovoru vám do emailu příjde textový přepis a zvuková nahrávka.

Overenie telefon cz

1. Číslo ambulance + operátor 

V prvním kroku doporučujeme ověřit, zda váš operátor podporuje službu Klinikio. U telefonátu totiž váš mobil/pevná linka přesměruje hovor na další číslo a u některých typů předplacených karet to není možné. Snadno to ovšem dokážeme ověřit – stačí zadat vaše telefonní číslo do pole níže. 

Overenie telefon

1. Číslo ambulancie + operátor 

V prvom kroku si odporúčame overiť, či váš operátor podporuje službu Klinikio. Pri telefonáte totiž váš mobil/pevná linka presmeruje hovor na ďalšie číslo a pri niektorých typoch predplatených kariet to nie je možné. Ľahko to však dokážeme overiť – stačí zadať vaše telefónne číslo do poľa nižšie. 

Zjistěte, zda je Klinikio
právě pro vás

Proč používat Klinikio?

Časová efektivita

Klinikio preberie telefonáty za vás. Doobedie môžete plne venovať pacientom v ambulancii a až poobede sa venovať požiadavkám volajúcich.

Časová efektivita

Klinikio převezme telefonáty za vás. Dopoledne se můžete plně věnovat pacientům v ambulanci a  teprve odpoledne požadavkům volajících.

Time efficiency

Klinikio will answer your calls. You can devote the morning to your patients and use the afternoon to answer callers' requests

Menej telefonátov

Klinikio dokáže zaznamenať niekoľko telefonátov súčasne. Vďaka službe sa vám navyše významne zredukuje počet neprijatých hovorov. 

Méně telefonátů

Klinikio dokáže zaznamenat několik telefonátů současně. Díky naší službě se vám výrazně sníží počet nepřijatých hovorů. 

Fewer phone calls

Klinikio can record several phone calls at the same time. In addition, the service will significantly reduce the number of missed calls.

Spokojnosť na oboch stranách

Ak využijete nástroj Klinikio, benefitovať z toho bude aj pacient, pretože jeho telefonát nezostane bez odpovede a nebude musieť volať opakovane.

Spokojenost na obou stranách

Když využijete nástroj Klinikio, benefitovat z toho bude i pacient, protože jeho telefonát nezůstane bez odpovědi a nebude muset volat opakovaně.

Satisfaction of both parties

Using Klinikio greatly benefits the patients as well. Their calls won't go unanswered and they won't have to call back repeatedly.

Osobný prístup

Klinikio nevyzve pacienta, aby po zaznení signálu zanechal svoj odkaz. Namiesto toho sa ho pýta a vedie s ním prirodzenejšiu diskusiu.

Osobní přístup

Klinikio nevyzve pacienta, aby po zaznení signálu zanechal vzkaz. Místo toho se ho ptá a vede s ním přirozenější diskuzi.

Personal approach

Klinikio doesn't prompt the patient to just leave a message after hearing a signal sound. Instead, it asks questions and has a more natural conversation with the patient.

Podívejte se na ukázku, jak Klinikio funguje

Vyzkoušejte si Klinikio na měsíc zdarma

Zavolejte na naši infolinku a vyzkoušejte si
Klinikio právě teď!

Zadejte email a telefonní číslo, abychom mohli správně přiřadit váš hovor a poslat vám přepis
konverzace na email.

Pokračovaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

210 012 888

 

Zkušenosti jiných ambulancí

„ Klinikio bola pre mňa veľká novinka a mala som veľa očakávaní od tejto služby. Som maximálne spokojná, pacienti sa naučili časom formovať svoje požiadavky.  Niekedy im potrebujem zavolať opäť, niekedy im dokážem poslať rovno čo potrebujú. Výhodou je aj spokojnosť pacientov. Klinikio má veľký prínos pre našu ambbulanciu.“

MUDr. Velková 

ambulance pro děti a dorost Drienov 

„Služba Klinikio nám v ambulancii výrazne zlepšuje prácu, najmä v tomto období covidu. Prakticky sa k nám dovolá každý jeden pacient, ktorého vieme na základe okamžite dostupných informácií kontaktovať spätne. Výhodou je hlavne to, že zvukový záznam a kontakt po zanechaní odkazu sa okamžite zobrazí v mailovej schránke.” 

MUDr. Gábrišová

všeobecná ambulancia pre dospelých Snina

Technická podpora – jsme tu pro vás!

Tým Klinikio vám bude plně k dispozici v průběhu celé instalace i doby používání nástroje. Naším cílem je, aby vám naše technologie ulehčovala život, ne jej komplikovala. Navíc nepotřebujete nový telefon, nové telefonní číslo, ani instalaci nového softwaru.

Od používání Klinikia vás dělí 3 kroky

1

Úvodný kontakt

Najskôr sa s vami spojíme telefonicky a predstavíme vám bližšie Klinikio. Radi vám odpovieme aj na všetky prípadné otázky.

1

Úvodní kontakt

Nejprve se s vámi spojíme telefonicky a představíme vám Klinikio podrobněji. Rádi vám odpovíme i na všechny případné dotazy.

1

Initial introduction

First of all, we schedule a call where we introduce you to Klinikio. This is also where we gladly answer any of your questions.

2

Nastavenie

Následne vás krok po kroku prevedieme inštaláciou, ktorá ja maximálne jednoduchá. Viac detailov nájdete na podstránke Nastavenie.

Nastavenie

2

Nastavení

Následně vás krok po kroku provedeme instalací, která je maximálně jednoduchá. Víc detailů naleznete na podstránce Nastavení.

Nastavení

2

Set up/Installation

We will then guide through the simple installation process step by step. More details can be found on the Setup page.

3

30 dní zadarmo

Ak budete so službou po mesiaci spokojní, dohodneme sa na prechode na platenú verziu. Viac na podstránke Cenník.

Cenník

3

30 dní zdarma

Pokud se službou budete po měsíci spokojeni, dohodneme se na přechodu na placenou verzi. Více na podstránce Ceník.

Ceník

3

30-day free trial

If you are satisfied with the results, we will discuss a transition to one of our paid plans. See more under Pricing section.

Pricing

3

30 dní zadarmo

Ak budete so službou po mesiaci spokojní, dohodneme sa na prechode na platenú verziu.

3

30 dní zdarma

Pokud se službou budete po měsíci spokojeni, dohodneme se na přechodu na placenou verzi.

3

30-day free trial

If you are satisfied with the service after a month, we will agree on the transition to the paid version.

Máte ďalšie otázky?
Kontaktujte nás!

Adam Gaľa

Project manager